Hakkımızda

Market Otomasyon

Market Elektrik Otomasyon Sanayi ve Dış.Tic. A.Ş. Aralık 2006 tarihinde elektrik, elektronik ve otomasyon ürünleri ithalat, satış ve teknik desteği alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Ana Distribütörlüklerimiz:

• Rockwell Automation (Allen Bradley)

AC sürücü, PLC, HMI, servo sistemleri

• RS Automation

Servo sistemleri, PLC ve motion kontrol ürünleri

• LNC 

CNC , Robot ve Otomasyon kontrolörleri, plastic enjeksiyon kontrolörleri, endüstriyel robot sistemleri

Firmamız uzman ekibiyle elektrik, elektronik ve CNC sektöründe malzeme satışı, mühendislik, sistem tasarımı, projelendirme, imalat, teknik servis, taahhüt ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Günümüz koşullarında bir hizmetin ve beraberindeki ürünlerin satın alınması aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, satış öncesinde, doğru proje ve ürünlerle müşteriyi yönlendirerek sorunsuz çalışan bir sistem inşaa edebilme yeterliliği ve satış sonrasında da güvenilir bir hizmet anlayışının oturmuş olmasıdır.

Mevcut yapımız değerli imalatçı müşterilerimizin Elektrik ve Otomasyon sektöründeki tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede ve uygun şartlarla cevap verecek teknik bilgi, dağıtım ağı ve stok seviyesine sahiptir.

LNC

LNC Technology Co., Ltd., 2000 yılında Taiwan’ın ileri gelen iş gruplarından POU CHEN grup bünyesinde kurulmuştur. “Yüksek kaliteli ürün ve yüksek kaliteli servis” ilkesi ile başladıkları çalışma ile kısa zamanda, CNC sektöründe Taiwan’ın en büyük ve en saygın  firması olmuştur.

Müşteri odaklı ARGE çalışmaları, yüksek kapasiteli ve kaliteli üretimi, kusursuz kalite kontrol ve müşteri servisi bu gelişmenin itici faktörleri olmuştur.

Linux gerçek zamanlı hassas hareket kontrol ve lojik kontrol sistemleri gibi gelişmiş teknolojileri kullanarak nümerik kontrol sektöründe lider bir kuruluş olmakla yetinmeyip, bu sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunacak geniş ARGE kadrosuyla gelişmelere de öncülük etmektedir. Dinamik bir yapıya sahip olan LNC, OEM ve ODM firmalarının ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri hızlı ve eksiksiz sağlayacak bir yapıya sahiptir. Uluslararası standlara uygun, CE sertikalı ürünler ile sadece Taiwan’da değil dünyanın birçok ülkesinde oluşturmuş olduğu altyapı, bayi ve servis ağları ile 500’ün üzerinde sürekli üretim yapan makina üreticisine hizmet vermektedir.

Distribütörlüklerimiz

© 2017 Market Elektrik Otomasyon San. Tic. A.Ş.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon