top of page
AB MARKET

Market Elektrik Otomasyon San. Ve Dış Tic. A.Ş. ismiyle; elektrik, elektronik ve otomasyon alanında hizmet vermek üzere 2006 senesinde kurulan şirketimizin ismi; 2019 itibarı ile AB Market Elektrik Otomasyon San. Ve Dış Tic. A.Ş. olarak değişti. Otomasyon sektörünün yaşadığı değişim doğrultusunda; sektörün kalkınmasına katkıda bulunan ve bugüne gelen AB MARKET logosu da yenilendi. Yeni logo, bir vizyon yansıması olarak her geçen gün büyüyen AB MARKET’ in mükemmeliyetçilik, gelişim odaklılık ve sürdürülebilirlik özelliklerini temsil etmektedir.

Firmamız uzman ekibiyle elektrik, elektronik ve CNC sektöründe malzeme satışı, mühendislik, sistem tasarımı, projelendirme, imalat, teknik servis, taahhüt ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Günümüz koşullarında bir hizmetin ve beraberindeki ürünlerin satın alınması aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, satış öncesinde, doğru proje ve ürünlerle müşteriyi yönlendirerek sorunsuz çalışan bir sistem inşa edebilme yeterliliği ve satış sonrasında da güvenilir bir hizmet anlayışının oturmuş olmasıdır.

 

Mevcut yapımız değerli imalatçı müşterilerimizin Elektrik ve Otomasyon sektöründeki tüm ihtiyaçlarına en kısa sürede ve uygun şartlarla cevap verecek teknik bilgi, dağıtım ağı ve stok seviyesine sahiptir.

LNC CO TW

LNC Technology Co., Ltd., 2000 yılında Taiwan’ın ileri gelen iş gruplarından POU CHEN grup bünyesinde kurulmuştur. “Yüksek kaliteli ürün ve yüksek kaliteli servis” ilkesi ile başladıkları çalışma ile kısa zamanda, CNC sektöründe Taiwan’ın en büyük ve en saygın  firması olmuştur.

Müşteri odaklı ARGE çalışmaları, yüksek kapasiteli ve kaliteli üretimi, kusursuz kalite kontrol ve müşteri servisi bu gelişmenin itici faktörleri olmuştur. Linux gerçek zamanlı hassas hareket kontrol ve lojik kontrol sistemleri gibi gelişmiş teknolojileri kullanarak nümerik kontrol sektöründe lider bir kuruluş olmakla yetinmeyip, bu sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunacak geniş ARGE kadrosuyla gelişmelere de öncülük etmektedir. Dinamik bir yapıya sahip olan LNC, OEM ve ODM firmalarının ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri hızlı ve eksiksiz sağlayacak bir yapıya sahiptir.

 

Uluslararası standartlara uygun, CE sertifikalı ürünler ile sadece Taiwan’da değil dünyanın birçok ülkesinde oluşturmuş olduğu altyapı, bayi ve servis ağları ile 500’ün üzerinde sürekli üretim yapan makine üreticisine hizmet vermektedir.

bottom of page